lazer epilasyon

warning: Creating default object from empty value in /home/sspor/domains/sagliklispor.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon oldu..
Fakat her hastada aynı düzeyde tatmin edici etkiyi göstermemektedir. Lazer epilasyonun gözle görülebilir tatmin edici bir sonuç ortaya koyabilmesi için açık ten renkli ve koyu tüy renkli kişilere uygulanması gerekmektedir. Yani sarışın bayanlarda, gri veya beyaz saçlı veya tüylü kişilerde ya da koyu ten rengine sahip hanımlarda lazer ışınlarının epilasyon yapılan kıl köklerini arzu edilen derecede yakmamasından dolayı kıl kökleri tam olarak ölmemekte ve lazer epilasyon tam manasıyla istenilen sonuca ulaşamamaktadır. Peki lazer epilasyonun yeterli etkiyi gösteremediği bu kişiler hiç bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulamayacaklar mı?

Lazer Epilasyon Hakkında Merak Edilenler

Görünümüne özen gösterenlerin en dikkat ettiği noktalardan biri de vücudun bazı bölgelerindeki istenmeyen tüylerdir. Günümüzde bunlardan kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon olmuştur.

Lazer epilasyon çok kolay uygulanabilen, kısa süreli, kişinin günlük yaşantısını etkilemeyen, kalıcı bir tedavi yöntemidir.

Lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen kıllanmanın önlenmesinde ve giderilmesindeki en önemli ve en etkili medikal teknolojidir. insanlar lazer epilasyon öncesinde epilasyon için çok farklı yöntemler kullanıyordu.

Son yorumlar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

İçeriği paylaş